Predstavitev v starem mestnem jedru

Dobro organiziran sobotni dogodek Družinsko razvajanje v mestu smo popestrili tudi judoisti. V parku starega mestnega jedra smo na blazinah predstavili številne spretnosti, ki se jih učimo. Člani male šole juda so prikazali naravne oblike gibanja in borbe s prilagojenimi pravili za najmlajše. Starejši člani judo šole pa so se pomerili že v pravih borbah po pravilih juda in brazilskega ju-jitsa. Še posebej so obiskovalce dogodka navdušile atraktivne akrobacije naših večletnih članov, ki so se premetavali, preskakovali žive ovire in hodili po rokah. Ob koncu dneva so judoisti prepustili prostor na blazinah najmlajšim obiskovalcem sejma, ki so se s starši in pomočjo naših članov učili padce in prevale.

Vedno se z veseljem odzovemo vabilom na raznovrstne prireditve. Do zdaj so se naši pogumni borci predstavili v ringu na turnirju v udarjalnih borilnih športih, nastopali so na odru kulturnega doma Krško, na dobrodelni prireditvi za obolele z rakom, udeležili so se sprejema najboljših športnikov krške občine pa revijalnega turnirja, na katerem so se lahko pomerili na tako imenovanem grappling turnirju. Vse te prireditve so nam in našim članom pomenile posebno izkušnjo ter nam odprle nov pogled na športne dejavnosti. Tokrat smo bili ponosni, da se lahko predstavimo širši množici občanov krške občine. Zahvaljujemo se Centru za podjetništvo in turizem, Občini Krško ter Osnovni šoli Jurija Dalmatina, ki so nam pomagali pri organizaciji.

Nekatere prireditve, ki smo se jih do sedaj udeležili in predstavili naš klub:

  • K1 & Free fight night Brežice – 2011
  • 45. obletnica prvega karate kluba v čast Stanetu Iskri – 2012
  • Triglav K1 Fight night – 2013
  • Sprejem športnikov občine Krško – 2014
  • Submission only grappling 2 Brežice – 2016

Prikaz borb na dogodku Družinsko razvajanje v mestu

Javni trening ob prazniku občine Krško.

A post shared by Judo Klub Krško (@judo_bjj_krsko) on

 

Predstavitev ob 45. letnici prvega karate kluba v čast Stanetu Iskri leta 2012

 

Nastop na K1 & free fight night Brežice leta 2011
Posted in Dogodki, Novice.